Aerobik 2018

Soutěž „O princeznu/prince junior aerobiku“ v Komárově

I v letošním sletovém roce uspořádal dne 7.4.2018 oddíl aerobiku T.J. Sokola Komárov  pod záštitou župy Jungmannovy již 15. ročník                    „O princeznu/prince junior aerobiku“. V celkem deseti kategoriích soutěžilo 89 závodníků ze sokolských jednot: Komárov, Milín, Jince, Černošice, Dobříš a Hluboká nad Vltavou. Jako každoročně se zúčastnily i závodnice z Domečku Osek. Soutěžící byli rozděleni do kategorií, ve kterých postupně cvičili podle cvičitelek. Techniku cvičení, výraz a schopnost zachycení předvedeného a u starších děvčat také sílu a flexibilitu hodnotila tříčlenná porota. Před vyhlášením výsledků proběhla ještě nesoutěžní ukázka pódiových vystoupení jednotlivých oddílů.

A jak si vedli soutěžící ze Sokola Komárov?

V kategorii nejmladší zvítězila Emmička Šímová, v II. kategorii (2012) zvítězila Kristýnka Mrázková a 2. místo obsadil Martin Hůrka. V III. kategorii (2010) 1. místo Karolínka Kasíková, 2. místo Valča Pechačová, 3. místo Adélka Švarcová. V IV. kategorii (2009) zabodovala 3. místem Nikolka Šlapáková, v V. kategorii (2008) obsadila 1. místo Julie Kramáriková. VI. kategorie (2007) patřila celá Komárovu: 1. místo Nela Ungrová, 2. místo Anetka Šmídová, 3. místo Majda Lukavská a Karolínka Mrázková. VII. kategorie (2006) - 1. místo Iva Špottová, 2. místo Helena Kramáriková a medaile v VIII. kategorii (2005) zajistily Aničky, které si je oproti loňsku prohodily – Kašparová 1. místo, Lukavská 2. místo. Poslední kategorie (2004–2003) byla obsazena závodnicemi z Milína a Dobříše, zvítězila Adéla Pehová z Milína. Na závěr dovolte, abych poděkovala všem cvičitelkám a dalším činovníkům jednoty za vynikající spolupráci při organizaci této soutěže.

Za T.J. Sokol Komárov: Kateřina Lukavská

Sokolská župa Jungmannova

P O Z V Á N K A

Na župní přebor

V JUNIOR AEROBIKU

Pořadatel: T.J. Sokol Komárov

Datum konání 7.dubna 2018 /sobota/

Místo konání:  sokolovna T.J. Sokola Komárov

Prezence: 8.30 – 9.00

Cestovné hradí vysílající jednota, stravování na vlastní náklady. Možnost využití sprch v šatně.

Základní informace: jedná se nepostupovou soutěž  jednotlivců, kteří cvičí podle lektora. Soutěž je určena pro děti od nejmladších do 15 let /viz věkové kategorie/ neregistrované závodníky (amatéry).

Věkové kategorie:  0.      2013 a mladší           IV.2009

I.      2012                      V. 2008

II.     2011                     VI. 2007

III.   2010                     VII. 2006 – 2005

VIII. 2004 - 2003

Odměny: První tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom a medaili.

Propozice pro závodníky:

• oděv a obuv sportovní, vhodné na aerobik
  •  pokud má závodnice dlouhé vlasy, stáhnout do culíku, copu apod.
  •  řetízky, náramky, prstýnky, velké náušnice nejsou přípustné.

Občerstvení zajištěno (párky, sladké a slané pochoutky, káva, čaj, limo).

Přihlášky (počet závodníků, věkové kategorie, vysílající jednota) zasílejte do 29.3.2018 e-mailem na katerina.lukavska@seznam.cz. V přihlášce uveďte, zda máte zájem předvést krátké pódiové vystoupení vašeho oddílu /nesoutěžní ukázka/. Pokud ano – uveďte název skladby a její délku.

Další informace: Kateřina Lukavská, katerina.lukavska@seznam.cz, tel. 604437342, Alena Ratajová, ratajova.alena@seznam.cz, tel. 603375540.