Aerobik 2009
Tělocvičná jednota Sokol Komárov – oddíl aerobiku
uspořádala
v sobotu – 4.4. 2009 v komárovské sokolovně
soutěž o
 
princezničku či prince
junior aerobiku
0. kategorie (2003- mladší)
Pořadí
Jméno a příjmení
Jednota / organizace
1.
Beáta Sojková
Sokol Komárov
2.
Anna Kostková
Sokol Komárov
3.
Adéla Kanková
SVČ Domeček Hořovice – Osek
4.
Nela Anýžová
SVČ Domeček Hořovice – Osek
5.
Libuše Kynclová
Aerobik Team Újezd
6. – 7.
Filip Rataj
Sokol Komárov
6. – 7.
Kristýna Mlejnková
R.A.K. Cerhovice
8.
Marek Kyncl
Aerobik Team Újezd
9.
Anna Lukavská
Sokol Komárov
10.
Kateřina Vondalová
Sokol Komárov
11.
Eliška Lhotáková
SVČ Domeček Hořovice
12.
Adéla Šimáčková
Sokol Hlásná Třebáň
13.
Zuzana Partajová
Sokol Hlásná Třebáň
14.
Jonáš Jaroš
Sokol Králův Dvůr
15.
Michaela Gregorová
Sokol Komárov
16.
Jolana Jarošová
Sokol Králův Dvůr
Župní přebor:
1.
Beáta Sojková
Sokol Komárov
2.
Anna Kostková
Sokol Komárov
3.
Filip Rataj
Sokol Komárov
4.
Anna Lukavská
Sokol Komárov
5.
Kateřina Vondalová
Sokol Komárov
6.
Adéla Šimáčková
Sokol Hlásná Třebáň
7.
Zuzana Partajová
Sokol Hlásná Třebáň
8.
Jonáš Jaroš
Sokol Králův Dvůr
9.
Michaela Gregorová
Sokol Komárov
10.
Jolana Jarošová
Sokol Králův Dvůr
 
1. kategorie (2000-2002)
Pořadí
Jméno a příjmení
Jednota / organizace
1.
Eliška Vokáčová
Sokol Komárov
2.
Emma Friedmannová
Sokol Komárov
3.
Barbora Kotíková
Sokol Hlásná Třebáň
4.
Daniela Hlavová
SVČ Domeček Hořovice - Osek
5.
Kateřina Pazderová
Aerobik Team Újezd
6.
Martina Stehlíková
Sokol Komárov
7.
Natálie Navrátilová
Sokol Mníšek p. Brdy
8.
Aneta Ptáčková
Aerobik Team Újezd
9.
Kateřina Snopková
Sokol Hlásná Třebáň
10.
Veronika Kynclová
Aerobik Team Újezd
11.
Petra Kalbáčová
Sokol Mníšek p. Brdy
12.
Eliška Matějková
Sokol Komárov
13.
Emma Garnolová
Sokol Mníšek p. Brdy
14.
Zuzana Kučerová
Aerobik Team Újezd
15. – 16.
Kateřina Voříšková
SVČ Domeček Hořovice – Osek
15. – 16.
Nikola Syblíková
Sokol Milín
17.
Anežka Voříšková
SVČ Domeček Hořovice – Osek
18.
Nikol Kynclová
Aerobik Team Újezd
19.
Pavlína Jana Čížková
Aerobik Team Újezd
20.
Denisa Šplíchalová
Sokol Komárov
21.
Saša Polák
Sokol Hlásná Třebáň
22. – 24.
Nikola Žatecká
Sokol Hlásná Třebáň
22. – 24.
Veronika Tomková
Sokol Králův Dvůr
22. – 24.
David Polák
Sokol Hlásná Třebáň
25.
Tomáš Šmíd
Sokol Komárov
Župní přebor:
1.
Eliška Vokáčová
Sokol Komárov
2.
Emma Friedmannová
Sokol Komárov
3.
Barbora Kotíková
Sokol Hlásná Třebáň
4.
Martina Stehlíková
Sokol Komárov
5.
Natálie Navrátilová
Sokol Mníšek p. Brdy
6.
Kateřina Snopková
Sokol Hlásná Třebáň
7.
Petra Kalbáčová
Sokol Mníšek p. Brdy
8.
Eliška Matějková
Sokol Komárov
9.
Emma Garnolová
Sokol Mníšek p. Brdy
10.
Nikla Syblíková
Sokol Milín
11.
Denisa Šplíchalová
Sokol Komárov
12.
Saša Polák
Sokol Hlásná Třebáň
13. – 15.
Nikola Žatecká
Sokol Hlásná Třebáň
13. – 15.
Veronika Tomková
Sokol Králův Dvůr
13. – 15.
David Polák
Sokol Hlásná Třebáň
16.
Tomáš Šmíd
Sokol Komárov
 
2. kategorie (1998 - 1999)
Pořadí
Jméno a příjmení
Jednota / organizace
1.
Anna Sekaninová
Sokol Milín
2.
Dominika Machová
Sokol Komárov
3.
Jarmila Opatrná
Sokol Komárov
4.
Michaela Fišerová
Sokol Komárov
5.
Tereza Velichová
Sokol Komárov
6.
Šárka Holánková
Sokol Milín
7.
Veronika Černá
Sokol Milín
8.
Eliška Baštařová
Sokol Komárov
9.
Anna Garnolová
Sokol Mníšek p. Brdy
10.
Lucie Pallagyová
Sokol Mníšek p. Brdy
11.
Lucie Mlejnková
Aerobik Team Újezd
12.
Kateřina Nováková
Sokol Komárov
13.
Magdalena Jakubová
Sokol Komárov
14.
Monika Andertová
Sokol Komárov
15.
Aneta Pochová
Sokol Komárov
16.- 17.
Eva Řezáčová
SVČ Domeček Hořovice – Osek
16. - 17.
Sabina Jeřábková
Sokol Komárov
18.
Markéte Švecová
Sokol Komárov
19. – 20.
Valérie Sazková
Sokol Roztoky
19. – 20.
Pavlína Limanová
Sokol Hlásná Třebáň
21. – 22.
Magdalena Holasová
Sokol Roztoky
21. -22.
Valérie Vokáčová
Sokol Hlásná Třebáň
23.
Zuzana Stezková
Sokol Roztoky
Župní přebor:
1.
Anna Sekaninová
Sokol Milín
2.
Dominika Machová
Sokol Komárov
3.
Jarmila Opatrná
Sokol Komárov
4.
Michaela Fišerová
Sokol Komárov
5.
Tereza Velichová
Sokol Komárov
6.
Šárka Holánková
Sokol Milín
7.
Veronika Černá
Sokol Milín
8.
Eliška Baštařová
Sokol Komárov
9.
Anna Garnolová
Sokol Mníšek p. Brdy
10.
Lucie Pallagyová
Sokol Mníšek p. Brdy
11.
Kateřina Nováková
Sokol Komárov
12.
Magdalena Jakubová
Sokol Komárov
13.
Monika Andertová
Sokol Komárov
14.
Aneta Pochová
Sokol Komárov
15.
Sabina Jeřábková
Sokol Komárov
16.
Markéta Švecová
Sokol Komárov
17. – 18.
Valérie Sazková
Sokol Roztoky
17. – 18.
Pavlína Limanová
Sokol Hlásná Třebáň
19. – 20.
Magdalena Holasová
Sokol Roztoky
19. – 20.
Valérie Vokáčová
Sokol Hlásná Třebáň
21.
Zuzana Stezková
Sokol Roztoky
3. kategorie (1996 –1997)
Pořadí
Jméno a příjmení
Jednota / organizace
1.
Kamila Paulová
Sokol Dobříš
2.
Petra Drdová
Sokol Roztoky
3.
Adéla Petrášková
Sokol Dobríš
4.
Pavla Dandová
Sokol Milín
5.
Eliška Suchanová
Sokol Milín
6.
Iva Lišková
Sokol Dobříš
7.
Kateřina Černá
Sokol Milín
8.
Aneta Sedláčková
Sokol Dobříš
9.
Alena Svobodová
Sokol Dobříš
10.
Kristýna Hrubešová
Sokol Dobříš
11.
Adéla Kabrhelová
Sokol Roztoky
12.
Anna Čermáková
Sokol Dobříš
13.
Eliška Urbánková
Sokol Roztoky
14.
Markéta Dalešická
Sokol Mníšek p. Brdy
15.
Markéta Kotíková
Sokol Hlásná Třebáň
16.
Michaela Voborníková
Sokol Hlásná Třebáň
Župní přebor:  
1.
Kamila Paulová
Sokol Dobříš
2.
Petra Drdová
Sokol Roztoky
3.
Adéla Petrášková
Sokol Dobríš
4.
Pavla Dandová
Sokol Milín
5.
Eliška Suchanová
Sokol Milín
6.
Iva Lišková
Sokol Dobříš
7.
Kateřina Černá
Sokol Milín
8.
Aneta Sedláčková
Sokol Dobříš
9.
Alena Svobodová
Sokol Dobříš
10.
Kristýna Hrubešová
Sokol Dobříš
11.
Adéla Kabrhelová
Sokol Roztoky
12.
Anna Čermáková
Sokol Dobříš
13.
Eliška Urbánková
Sokol Roztoky
14.
Markéta Dalešická
Sokol Mníšek p. Brdy
15.
Markéta Kotíková
Sokol Hlásná Třebáň
16.
Michaela Voborníková
Sokol Hlásná Třebáň
4. kategorie (1994-1995) 
Pořadí
Jméno a příjmení
Jednota / organizace
1.
Jana Hlavová
Sokol Komárov
1.
Petra Dandová
Sokol Milín
Župní přebor:
1.
Jana Hlavová
Sokol Komárov
1.
Petra Dandová
Sokol Milín
Celkem se zúčastnilo 82 soutěžících, z toho 65 soutěžících ze sedmi sokolských jednot:
Komárov: 24
Hlásná Třebáň: 11
Králův Dvůr: 3
Mníšek pod Brdy: 6
Milín: 8
Roztoky: 6
Dobříš: 7
TOPlist