Volejbal - turnaje 2009‚2010
sobota 15.8.2009
turnaje se zúčastnilo celkem 21 celků
muži:  10 družstev
          1. místo     Přísedící; 2. Junioři Příbram; 3. Příbram Kafíčko; 4. Sokol Komárov; 5. Hořovice;
           6. Dobříš; 7.-8. Plzeň; Příbram žáci; 9.-10. Liběšice a Vrabcov
ženy:    11 družstev
            1. místo     Rokycany M; 2. Rokycany I; 3. Rakovník; 4. Zdice; 5. Kadetky Rokycany;
            6.  Juniorky Příbram; 7. Sokol Komárov A; 8. Slaný; 9. Dobříš; 10. Komárov B; 11. Liběšice
20. ročník „volejbalového turnaje mužů a žen“

Již po dvacáté se v sobotu 14. srpna 2010 setkali příznivci šestkového volejbalu na pěti hřištích u komárovské sokolovny. Celý předchozí týden pořadatelé napjatě sledovali předpověď počasí a doufali, že letošní ročník nepoctí svou návštěvou déšť, jako tomu bylo před dvěma lety, kdy musel být turnaj poprvé v celé své historii zrušen. V sobotu ráno ale všechny účastníky přivítalo ideální volejbalové počasí. Vedle dvou ženských a jednoho mužského domácího týmu se do turnaje přihlásilo pět družstev žen a třináct celků mužů. Volejbalisté i volejbalistky se utkali vždy ve dvou hraných setech.
            Ženy Komárova A, Komárova B., Příbrami, Slaného, Zdic, Rokycan a uskupení Ly.tu.ji složené z hráček Lysé nad Labem a Tuchlovic byly rozděleny do dvou skupin. Vítězky a druhá družstva tabulky se v odpoledních hodinách střetly v bojích o medaile. Celý turnaj v kategorii žen vyhrála formace Ly.tu.ji, která ve finále porazila Rokycany. Bronzovou medaili získaly Zdice, které zdolaly domácí tým komárov A.
            Soutěž mužů přinesla spoustu atraktivních zápasů, neboť se turnaje zúčastnila i mužstva prvoligového Proseku a Dobřichovic, dále pak tři týmy Příbrami, po dvou byly zastoupeny Hořovice, Tuchlovice a Liberec, s jednou šesticí do turnaje vstoupila Dobříš a tým Přísedících s bývalou extraligovou nahrávačkou Soňou Novákovou. Čtrnáct týmů bylo rozděleno do čtyř skupin, ze kterých stejně jako v ženské sekci, postupovali vítězové a týmy z druhých míst tabulky. V mužském finále změřila síly dvě prvoligová mužstva a tato bitva přinesla spoustu pěkného volejbalu. Šťastnějším týmem a vítězem komárovského turnaje se stalo mužstvo Proseku. V utkání o třetí místo vyhráli Přísedící nad družstvem Tuchlovic.

Pořadí – Ženy: 1. Ly.tu.ji (Lysá – Tuchlovice), 2. Rokycany, 3. Zdice, 4. Komárov A, 5. Příbram,
                                        6. Slaný, 7. Komárov B.

Pořadí – Muži: 1. Prosek, 2. Dobřichovice, 3. Přísedící, 4. Tuchlovice, 5. Liberec B, 6. Liberec A,
                                        7. Příbram I., 8. Tuleni (Tuchlovice B), 9. Hořovice B, 10. Hořovice A, 11. Komárov,