Volejbal - 2011-2012

Krajský přebor II. třídy mužů – skupina „B“ (2011–2012)

1. kolo – 27.08.2011

Dobříš< xml:namespace prefix = o />

-

Komárov

1:3 (-15,–13,19,–15)

Dobříš

-

Komárov

0:3 (-23,–16,–22)

2. kolo – 03.09.2011

Komárov

-

Hořovice

1:3 (-24,16,–23,–22)

Komárov

-

Hořovice

3:2 (-19,20,15,–10,10)

3. kolo – 10.09.2011

Vlašim

-

Komárov

0:3 (-19,–18,–25)

Vlašim

-

Komárov

2:3 (22,–22,18,–17,–14)

4. kolo – 17.09.2011

Komárov

-

Roztoky

3:2 (-15,23,13,–14,9)

Komárov

-

Roztoky

0:3 (-20,–19,–17)

5. kolo – 24.09.2011

Sedlčany

-

Komárov

1:3 (-22,22,–12,–21)

Sedlčany

-

Komárov

0:3 (-16,–23,–20)

6. kolo – 01.10.2011

Beroun

-

Komárov

3:0 (18,23,18)

Beroun

-

Komárov

2:3 (-13,20,–13,22,–9)

7. kolo – 08.10.2011

Komárov

-

Týnec nad Sázavou

3:1 (18,–12,19,19)

Komárov

-

Týnec nad Sázavou

3:0 (16,22,17)

8. kolo – 28.04.2012

Komárov

-

Dobříš

 

Komárov

-

Dobříš

 

9. kolo – 05.05.2012

Hořovice

-

Komárov

 

Hořovice

-

Komárov

 

10. kolo – 12.05.2012

Komárov

-

Vlašim

 

Komárov

-

Vlašim

 

11. kolo – 19.05.2012

Roztoky

-

Komárov

 

Roztoky

-

Komárov

 

12. kolo – 26.05.2012

Komárov

-

Sedlčany

 

Komárov

-

Sedlčany

 

13. kolo – 02.06.2012

Komárov

-

Beroun

 

Komárov

-

Beroun

 

14. kolo – 09.06.2012

Týnec nad Sázavou

-

Komárov

 

Týnec nad Sázavou

-

Komárov

 

Náhradní termíny: 15. října 2011 a 16. června 2012

 

Tabulka:

1.

TJ Sokol Roztoky u Prahy

14

12

2

40

 : 

9

1147

 : 

887

26

2.

TJ Sokol Komárov

14

11

3

34

 : 

20

1190

 : 

1086

25

3.

TJ OS Týnec nad Sázavou

14

9

5

30

 : 

23

1183

 : 

1111

23

4.

TJ Spartak Hořovice

14

8

6

30

 : 

25

1190

 : 

1134

22

5.

KV Dobříš

14

5

9

21

 : 

32

1104

 : 

1197

19

6.

TJ Lokomotiva Beroun

14

4

10

20

 : 

34

1064

 : 

1219

18

7.

TJ Tatran Sedlčany

14

4

10

17

 : 

31

1003

 : 

1126

18

8.

TJ Sokol Vlašim

14

3

11

18

 : 

36

1105

 : 

1226

17

 

Krajský přebor I. třídy žen (2011–2012)

1. kolo – 08.10.2011

Komárov A

-

Dobřichovice B

3:1 (-14,16,24,16)

Komárov A

-

Dobřichovice B

2:3 (-23,19,–19,22,–11)

2. kolo – 15.10.2011

VK Benešovská

-

Komárov A

2:3 (21,20,–19,–18,–9)

VK Benešovská

-

Komárov A

1:3 (-24,–20,18,–22)

3. kolo – 22.10.2011

Komárov A

-

Rakovník A

3:2 (-21,21,–23,25,6)

Komárov A

-

Rakovník A

0:3 (-21,–10,–15)

4. kolo – 05.11.2011

Mladá Boleslav

-

Komárov A

 

Mladá Boleslav

-

Komárov A

 

5. kolo – 12.11.2011

Komárov A

-

Příbram

 

Komárov A

-

Příbram

 

6. kolo – 19.11.2011

Benátky nad Jizerou A

-

Komárov A

 

Benátky nad Jizerou A

-

Komárov A

 

7. kolo – 26.11.2011

Komárov A

-

Lysá nad Labem

 

Komárov A

-

Lysá nad Labem

 

8. kolo – 03.12.2011

Zdice

-

Komárov A

 

Zdice

-

Komárov A

 

9. kolo – 10.12.2011

Komárov A

-

Kralupy

 

Komárov A

-

Kralupy

 

10. kolo – 14.01.2012

Dobřichovice B

-

Komárov A

 

Dobřichovice B

-

Komárov A

 

11. kolo – 21.01.2012

Komárov A

-

VK Benešovská

 

Komárov A

-

VK Benešovská

 

12. kolo – 28.01.2012

Rakovník A

-

Komárov A

 

Rakovník A

-

Komárov A

 

13. kolo – 11.02.2012

Komárov A

-

Mladá Boleslav

 

Komárov A

-

Mladá Boleslav

 

14. kolo – 18.02.2012

Příbram

-

Komárov A

 

Příbram

-

Komárov A

 

15. kolo – 03.03.2012

Komárov A

-

Benátky nad Jizerou A

 

Komárov A

-

Benátky nad Jizerou A

 

16. kolo – 10.03.2012

Lysá nad Labem

-

Komárov A

 

Lysá nad Labem

-

Komárov A

 

17. kolo – 17.03.2012

Komárov A

-

Zdice

 

Komárov A

-

Zdice

 

18. kolo – 24.03.2012

Kralupy

-

Komárov A

 

Kralupy

-

Komárov A

 

Náhradní termíny: 17. prosince 2011 a 31. března 2012

Tabulka:

1.

TJ Baník Příbram

6

6

0

18

 : 

4

521

 : 

417

12

2.

VK Rakovník A

6

5

1

17

 : 

5

520

 : 

430

11

3.

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

6

5

1

16

 : 

5

494

 : 

431

11

4.

TJ Sokol Komárov A

6

4

2

14

 : 

12

550

 : 

551

10

5.

VK Benešovská 1. volejbalová

6

3

3

13

 : 

14

582

 : 

568

9

6.

TJ Lokomotiva Zdice

6

2

4

10

 : 

14

503

 : 

533

8

7.

TJ Kralupy

6

2

4

10

 : 

15

518

 : 

562

8

8.

VK Karbo Benátky nad Jizerou A

6

2

4

7

 : 

13

419

 : 

450

8

9.

TJ Sokol Dobřichovice B

6

1

5

10

 : 

17

548

 : 

604

7

10.

TK Slovan Lysá nad Labem

6

0

6

2

 : 

18

382

 : 

491

6

 

 

Krajský přebor II. třídy žen – skupina „B“ (2011–2012)

 

1. kolo – 27.08.2011

Komárov B

-

Dobřichovice C

3:1 (20,18,–14,21)

Komárov B

-

Dobřichovice C

3:0 (19,15,18)

2. kolo – 03.09.2011

Komárov B

-

Tuchlovice

1:3 (9,–18,–19,–12)

Komárov B

-

Tuchlovice

3:0 (26,26,28)

3. kolo – 04.09.2011

Roztoky B

-

Komárov B

3:1 (17,17,–20,21)

Roztoky B

-

Komárov B

2:3 (23,24,–21,–18,–13)

4. kolo – 10.09.2011

Komárov B

-

Nové Strašecí

3:0 (11,14,15)

Komárov B

-

Nové Strašecí

3:0 (10,19,13)

5. kolo – 17.09.2011

Beroun

-

Komárov B

2:3 (-22,17,–16,22,–12)

Beroun

-

Komárov B

2:3 (24,–23,–24,24,–15)

6. kolo – 18.09.2011

Komárov B

-

Rakovník B

3:0 (12,14,19)

Komárov B

-

Rakovník B

3:1 (-24,10,18,19)

7. kolo – 24.09.2011

Dobříš

-

Komárov B

1:3 (-21,16,–19,–14)

Dobříš

-

Komárov B

1:3 (22,–14,–14,–21)

8. kolo – 01.10.2011

Komárov B

-

Kladno

3:0 (17,20,13)

Komárov B

-

Kladno

3:0 (20,22,18)

9. kolo – 08.10.2011

Slaný

-

Komárov B

0:3 (-21,–18,–23)

Slaný

-

Komárov B

1:3 (18,–19,–24,–18)

10. kolo – 21.04.2012

Dobřichovice C

-

Komárov B

 

Dobřichovice C

-

Komárov B

 

11. kolo – 28.04.2012

Tuchlovice

-

Komárov B

 

Tuchlovice

-

Komárov B

 

12. kolo – 05.05.2012

Komárov B

-

Roztoky B

 

Komárov B

-

Roztoky B

 

13. kolo – 12.05.2012

Nové Strašecí

-

Komárov B

 

Nové Strašecí

-

Komárov B

 

14. kolo – 13.05.2012

Komárov B

-

Beroun

 

Komárov B

-

Beroun

 

15. kolo – 19.05.2012

Rakovník B

-

Komárov B

 

Rakovník B

-

Komárov B

 

16. kolo – 26.05.2012

Komárov B

-

Dobříš

 

Komárov B

-

Dobříš

 

17. kolo – 02.06.2012

Kladno

-

Komárov B

 

Kladno

-

Komárov B

 

18. kolo – 09.06.2012

Komárov B

-

Slaný

 

Komárov B

-

Slaný

 

Náhradní termíny: 15. října 2011 a 16. června 2012

 

Tabulka:

1.

TJ Sokol Komárov B

18

16

2

50

 : 

17

1567

 : 

1323

34

2.

TJ Sokol Roztoky u Prahy B

18

15

3

50

 : 

22

1631

 : 

1384

33

3.

TJ Sokol Dobřichovice C

18

11

7

37

 : 

31

1515

 : 

1478

29

4.

VK Rakovník B

18

11

7

37

 : 

31

1461

 : 

1447

29

5.

TJ Sokol Slaný

18

9

9

37

 : 

38

1603

 : 

1560

27

6.

VK Tuchlovice

18

9

9

36

 : 

38

1603

 : 

1600

27

7.

KV Dobříš

18

8

10

30

 : 

38

1424

 : 

1483

26

8.

TJ Lokomotiva Beroun

18

5

13

31

 : 

42

1534

 : 

1588

23

9.

TJ Sokol Nové Strašecí

18

3

15

22

 : 

47

1292

 : 

1568

21

10.

VK Kladno

18

3

15

22

 : 

48

1402

 : 

1601

21

 

Krajský přebor mladších žákyň (2011–2012)

 

Družstva se utkají pětkrát systémem každý s každým formou turnajů. Uskuteční se celkem 12 turnajů. Na každém turnaji budou hrát čtyři družstva a dvě družstva budou mít volno. Každé družstvo se zúčastní osmi turnajů. Na třech turnajích bude sehráno jedno (sedmé) utkání navíc. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety, v podzimní a jarní části na venkovních hřištích, v zimní v tělocvičnách.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.

Podzimní část (hrací den – sobota)

1. kolo – 17.09.2011

TJ Kralupy A

Komárov

-

Mladá Boleslav A

1:2 (-17,17,–8)

 

Kralupy A

-

Komárov

2:1 (16,–21,9)

 

Komárov

-

Kralupy B

2:1 (18,–25,4)

2. kolo – 24.09.2011

TJ Mladá Boleslav B

Komárov

-

Kralupy A

1:2 (-13,15,–12)

 

Mladá Boleslav B

-

Komárov

1:2 (22,–21,–12)

 

Komárov

-

Mladá Boleslav A

0:2 (-26,–23)

3. kolo – 01.10.2011

TJ Sokol Komárov

Komárov

-

VK Benešovská

1:2 (20,–13,–10)

 

Komárov

-

Kralupy B

2:0 (14,0)

 

Mladá Boleslav A

-

Komárov

2:1 (20,–23,3)

 

VK Benešovská

-

Komárov

2:0 (10,15)

Zimní část (hrací den – neděle)

4. kolo – 23.10.2011

VK Benešovská

VK Benešovská

-

Komárov

2:0 (18,21)

 

Komárov

-

Mladá Boleslav B

2:0 (16,11)

 

Kralupy A

-

Komárov

1:2 (14,–16,–13)

7. kolo – 12.02.2012

TJ Kralupy A

Komárov

-

VK Benešovská

 

 

Kralupy A

-

Komárov

 

 

Komárov

-

Kralupy B

 

8. kolo – 26.02.2012

TJ Mladá Boleslav B

VK Benešovská

-

Komárov

 

 

Mladá Boleslav A

-

Komárov

 

 

Komárov

-

Mladá Boleslav B

 

10. kolo – 15.04.2012

TJ Sokol Komárov

Komárov

-

Kralupy B

 

 

Komárov

-

Kralupy A

 

 

Mladá Boleslav B

-

Komárov

 

Jarní část (hrací den – sobota)

11. kolo – 12.05.2012

TJ Mladá Boleslav A

Kralupy B

-

Komárov

 

 

Mladá Boleslav B

-

Komárov

 

 

Komárov

-

Mladá Boleslav A

 

Tabulka:

1.

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A

10

8

2

17

 : 

7

539

 : 

451

18

2.

TJ Sokol Komárov

13

5

8

15

 : 

19

640

 : 

651

18

3.

VK Benešovská 1. volejbalová

7

7

0

14

 : 

2

372

 : 

267

14

4.

TJ Kralupy A

10

4

6

11

 : 

14

504

 : 

481

14

5.

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B

6

2

4

5

 : 

9

247

 : 

315

8

6.

TJ Kralupy B

6

0

6

1

 : 

12

178

 : 

315

6

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist