Volejbal - 2010-2011

 

Krajský přebor II. třídy mužů – skupina „C“ (2010–2011)

 1. kolo – 28.08.2010

Hořovice

-

Komárov

3:0(19,12,13)

Hořovice

-

Komárov

3:0(20,13,20)

2. kolo – 04.09.2010

---

-

Komárov

 

 3. kolo – 05.09.2010

Komárov

-

SVC Rakovník

1:3(-24,18,-22,-12)

Komárov

-

SVC Rakovník

3:1(22,-21,21,18)

 4. kolo – 11.09.2010

Dobříš

-

Komárov

3:1(23,-22,18,19)

Dobříš

-

Komárov

3:0(12,14,16)

 5. kolo – 18.09.2010

Komárov

-

Slaný

0:3(-22,-23,-21)

Komárov

-

Slaný

2:3(19,-13,15,-22,-9)

6. kolo – 19.09.2010

Kladno

-

Komárov

3:0(13,23,13)

Kladno

-

Komárov

3:0(22,18,10)

 7. kolo – 25.09.2010

Komárov

-

Beroun

0:3(-16,-21,-20)

Komárov

-

Beroun

3:1(17,21,-14,15)

 8. kolo – 02.10.2010

L. Rakovník

-

Komárov

3:1(-23,23,22,18)

L. Rakovník

-

Komárov

3:2(22,-23,-22,17,9)

 9. kolo – 09.10.2010

Komárov

-

Tuchlovice B

3:1(19,18,-19,18)

Komárov

-

Tuchlovice B

2:3(-17,15,-14,19,-13)

 10. kolo – 23.04.2011

Komárov

-

Hořovice

 

Komárov

-

Hořovice

 

 11. kolo – 30.04.2011

Komárov

-

---

 

 12. kolo – 07.05.2011

SVC Rakovník

-

Komárov

 

SVC Rakovník

-

Komárov

 

 13. kolo – 14.05.2011

Komárov

-

Dobříš

 

Komárov

-

Dobříš

 

 14. kolo – 15.05.2011

Slaný

-

Komárov

 

Slaný

-

Komárov

 

 15. kolo – 21.05.2011

Komárov

-

Kladno

 

Komárov

-

Kladno

 

 16. kolo – 28.05.2011

Beroun

-

Komárov

 

Beroun

-

Komárov

 

 17. kolo – 04.06.2011

Komárov

-

L. Rakovník

 

Komárov

-

L. Rakovník

 

 18. kolo – 11.06.2011

Tuchlovice B

-

Komárov

 

Tuchlovice B

-

Komárov

 

 Tabulka:

1.

TJ Lokomotiva Rakovník

16

16

0

48

 : 

16

1482

 : 

1241

32

2.

TJ Spartak Hořovice

16

12

4

39

 : 

17

1314

 : 

1137

28

3.

1. SVC Rakovník

16

9

7

33

 : 

29

1393

 : 

1374

25

4.

VK Tuchlovice B

16

8

8

27

 : 

35

1334

 : 

1364

24

5.

TJ Sokol Slaný

16

7

9

29

 : 

34

1341

 : 

1388

23

6.

TJ Lokomotiva Beroun

16

7

9

29

 : 

35

1367

 : 

1443

23

7.

VK Kladno

16

6

10

28

 : 

31

1240

 : 

1250

22

8.

KV Dobříš

16

4

12

27

 : 

39

1398

 : 

1488

20

9.

TJ Sokol Komárov

16

3

13

18

 : 

42

1182

 : 

1366

19

 Krajský přebor I. třídy žen (2010–2011)

 1. kolo – 09.10.2010

Kralupy A

-

Komárov A

1:3(-19,-20,16,-18)

Kralupy A

-

Komárov A

3:1(14,-17,21,18)

 2. kolo – 16.10.2010

Komárov A

-

Lysá nad Labem

1:3(23,-19,-18,-19)

Komárov A

-

Lysá nad Labem

0:3(-15,-20,-22)

 3. kolo – 23.10.2010

Příbram A

-

Komárov A

3:2(18,-13,17,-21,11)

Příbram A

-

Komárov A

0:3(-22,-22,-20)

 4. kolo – 06.11.2010

Komárov A

-

Mělník

0:3(-24,-19,-24)

Komárov A

-

Mělník

3:2(-27,23,-23,24,8)

 5. kolo – 13.11.2010

Dobřichovice B

-

Komárov A

1:3(16,-19,-19,-18)

Dobřichovice B

-

Komárov A

2:3(-13,21,-11,15,-10)

 6. kolo – 20.11.2010

Komárov A

-

Rakovník A

3:0(17,21,20)

Komárov A

-

Rakovník A

3:1(17,-17,24,11)

 7. kolo – 27.11.2010

Benešov

-

Komárov A

3:1 (-23,19,21,22)

Benešov

-

Komárov A

 0:3 (-25,-18,-16)

 8. kolo – 04.12.2010

Komárov A

-

Mladá Boleslav

 2:3(-21,18,-25,22,-12)

Komárov A

-

Mladá Boleslav

 0:3(-21,-22,-18)

 9. kolo – 11.12.2010

Benátky nad Jizerou A

-

Komárov A

2:3(22,-22,22,-22,-9)

Benátky nad Jizerou A

-

Komárov A

 3:0 (22,14,-25,21)

 10. kolo – 15.01.2011

Komárov A

-

Kralupy A

0:3(-23,-22,-21)

Komárov A

-

Kralupy A

 3:0(23,19,22)

 11. kolo – 22.01.2011

Lysá nad Labem

-

Komárov A

3:0(22,22,18)

Lysá nad Labem

-

Komárov A

 3:2(-16,18,19,-21,15)

 12. kolo – 29.01.2011

Komárov A

-

Příbram A

1:3(21,-19,-18,-21)

Komárov A

-

Příbram A

 1:3(-24,25,-13,-17)

 13. kolo – 12.02.2011

Mělník

-

Komárov A

 

Mělník

-

Komárov A

 

 14. kolo – 19.02.2011

Komárov A

-

Dobřichovice B

1:3(18,-23,-9,-26)

Komárov A

-

Dobřichovice B

1:3(-23,21,-10,-15)

 15. kolo – 05.03.2011

Rakovník A

-

Komárov A

 3:0(13,23,19)

Rakovník A

-

Komárov A

 3:0(15,20,15)

 16. kolo – 12.03.2011

Komárov A

-

Benešov

3:1(-17,16,22,21)

Komárov A

-

Benešov

 3:1(-22,30,23,25)

 17. kolo – 19.03.2011

Mladá Boleslav

-

Komárov A

3:2(-22,19,-16,21,13)

Mladá Boleslav

-

Komárov A

 3:1(-25,20,20,18)

 18. kolo – 26.03.2011

Komárov A

-

Benátky nad Jizerou A

 

Komárov A

-

Benátky nad Jizerou A

 

 Tabulka:

1.

TJ EMĚ Mělník

34

25

9

86

 : 

43

2930

 : 

2588

59

2.

TJ Baník Příbram

34

24

10

84

 : 

54

3112

 : 

2837

58

3.

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

34

23

11

78

 : 

53

2896

 : 

2749

57

4.

VK Rakovník A

34

18

16

70

 : 

60

2838

 : 

2744

52

5.

VK Karbo Benátky nad Jizerou A

34

17

17

70

 : 

69

2974

 : 

2984

51

6.

TJ Slovan Lysá nad Labem

34

17

17

67

 : 

72

2954

 : 

2992

51

7.

TJ Sokol Dobřichovice B

34

16

18

63

 : 

69

2809

 : 

2858

50

8.

TJ Sokol Komárov A

34

12

22

53

 : 

77

2751

 : 

2935

46

9.

TJ Sokol Benešov

34

10

24

54

 : 

85

2918

 : 

3116

44

10.

TJ Kralupy A

34

8

26

43

 : 

86

2591

 : 

2970

42

 Krajský přebor II. třídy žen – skupina „B“ (2010–2011)

 1. kolo – 28.08.2010

Komárov B

-

Příbram B

3:1(26,-17,17,11)

Komárov B

-

Příbram B

0:3(-13,-15,-23)

 2. kolo – 04.09.2010

Zdice B

-

Komárov B

3:2(17,-17,21,-18,13)

Zdice B

-

Komárov B

1:3(-11,21,-26,-20)

 3. kolo – 11.09.2010

Komárov B

-

Beroun

3:0(20,21,24)

Komárov B

-

Beroun

3:1(13,-15,16,20)

 4. kolo – 18.09.2010

Nučice

-

Komárov B

0:3(-23,-19,-24)

Nučice

-

Komárov B

1:3(17,-19,-12,-18)

 5. kolo – 25.09.2010

Komárov B

-

Dobříš

3:0(9,16,10)

Komárov B

-

Dobříš

3:1(18,-21,18,20)

 6. kolo – 02.10.2010

Zdice A

-

Komárov B

3:2(-21,22,12,-18,10)

Zdice A

-

Komárov B

0:3(-14,-28,-21)

 7. kolo – 09.10.2010

Komárov B

-

---

 

 8. kolo – 23.04.2011

Příbram B

-

Komárov B

 

Příbram B

-

Komárov B

 

 9. kolo – 30.04.2011

Komárov B

-

Zdice B

 

Komárov B

-

Zdice B

 

 10. kolo – 07.05.2011

Beroun

-

Komárov B

 

Beroun

-

Komárov B

 

 11. kolo – 14.05.2011

Komárov B

-

Nučice

 

Komárov B

-

Nučice

 

 12. kolo – 21.05.2011

Dobříš

-

Komárov B

 

Dobříš

-

Komárov B

 

 13. kolo – 28.05.2011

Komárov B

-

Zdice A

 

Komárov B

-

Zdice A

 

 14. kolo – 04.06.2011

---

-

Komárov B

 

 Tabulka:

1.

TJ Lokomotiva Zdice A

12

11

1

33

 : 

6

939

 : 

668

23

2.

TJ Sokol Komárov B

12

9

3

31

 : 

14

1025

 : 

898

21

3.

TJ Baník Příbram B

12

9

3

28

 : 

16

963

 : 

907

21

4.

TJ Sokol Nučice

12

5

7

18

 : 

22

884

 : 

903

17

5.

TJ Lokomotiva Zdice B

12

5

7

17

 : 

27

902

 : 

956

17

6.

TJ Lokomotiva Beroun

12

2

10

12

 : 

32

840

 : 

1016

14

7.

KV Dobříš

12

1

11

12

 : 

34

864

 : 

1069

13

 Krajský přebor starších žákyň (2010–2011)

Podzimní část (hrací den – neděle)

V podzimní části se družstva utkají jednokolově systémem každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.

Po těchto 45 utkáních bude určeno pořadí na 1. až 10 místě. Prvních 5 družstev postoupí do finálové skupiny. Družstva na 6.-10. místě vytvoří 2. výkonnostní skupinu zimní části.

1. kolo – 12.09.2010

TJ Neratovice

Neratovice

-

Komárov

2:1(-22,21,13)

 

Komárov

-

Mladá Boleslav

0:2(-14,-17)

 

Mělník

-

Komárov

2:1(22,-21,8)

 2. kolo – 19.09.2010

TJ Sokol Komárov

Komárov

-

Kralupy

0:2(-6,-14)

 

Komárov

-

Kladno

2:0(20,19)

 

Rakovník

-

Komárov

1:2(-14,15,-17)

 3. kolo – 03.10.2010

VK Benešovská

Komárov

-

Kolín

2:1(19,-16,8)

 

VK Benešovská

-

Komárov

2:0(19,17)

 

Příbram

-

Komárov

2:0(11,7)

 Tabulka:

1.

TJ Kralupy

9

9

0

18

 : 

0

453

 : 

247

18

2.

TJ Baník Příbram

9

8

1

16

 : 

2

442

 : 

281

17

3.

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

9

7

2

14

 : 

5

424

 : 

313

16

4.

TJ Neratovice

9

6

3

12

 : 

8

406

 : 

388

15

5.

VK Benešovská 1. volejbalová

9

5

4

10

 : 

9

383

 : 

394

14

6.

VK Rakovník

9

3

6

8

 : 

13

393

 : 

467

12

7.

TJ Sokol Komárov

9

3

6

8

 : 

14

384

 : 

470

12

8.

VK Kladno

9

2

7

6

 : 

14

371

 : 

462

11

9.

TJ Agro Kolín

9

1

8

3

 : 

16

311

 : 

448

10

10.

TJ EMĚ Mělník

9

1

8

3

 : 

17

374

 : 

471

10

 Zimní část (hrací den – neděle)

Finálová skupina – 5 družstev

Družstva se utkají v tělocvičnách o konečné pořadí na 1. až 5. místě tříkolově systémem každý s každým na 2 vítězné sety formou turnajů v těchto pěti termínech:
        21.11., 12.12.2010, 30.1., 20.3., 27.3.2011     NT: 2.4.2011 (sobota)

Každého turnaje se zúčastní 4 družstva, na každém turnaji bude sehráno 6 utkání. Každé družstvo bude pořadatelem jednoho turnaje a v jednom termínu bude mít volno. Ve 4. a 5. (předposledním a posledním) turnaji bude mít volno družstvo, které se v podzimní části umístilo na 4. a 5. místě.

Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Přeboru ČR (semifinálové kolo), která se uskuteční 15.-17.4.2011.

 2. výkonnostní skupina – 5 družstev.

Družstva se utkají v tělocvičnách o konečné pořadí na 6. až 10. místě tříkolově systémem každý s každým na 2 vítězné sety formou turnajů v těchto pěti termínech:
        21.11., 12.12. 2010, 30.1., 20.3., 27.3.2011     NT: 2.4.2011.

Každého turnaje se zúčastní 4 družstva, na každém turnaji bude sehráno 6 utkání. Každé družstvo bude pořadatelem jednoho turnaje a v jednom termínu bude mít volno.

Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist