Volejbal - 2009-2010
9893rajský přebor II. třídy mužů – skupina „C“ (2009–2010)93
1. kolo – 29.08.2069
Slaný
-
Komárov
2:3 (-16,20,-16,15,-12)
Slaný
-
Komárov
2:3 (-23,13,-24,23,-10)
2. kolo – 05.0956009
Komárov
-
L. Rakovník
3:2 (-23,21,18,-22,9)
Komárov
-
L. Rakovník
2:3 (22,-19,-19,22,-12)
3. kolo – 06.0924009
Kladno
-
Komárov
0:3 (-30,-19,-23)
Kladno
-
Komárov
2:3 (-15,27,-24,20,-20)
4. kolo – 12.09.2009
Komárov
-
Tuchlovice B
3:0 (6,20,10)
Komárov
-
Tuchlovice B
3:0 (21,13,22)
5. kolo – 19.09.2009
Hořovice
-
Komárov
3:1 (20,19,-22,16)
Hořovice
-
Komárov
0:3 (-20,-12,-17)
6. kolo – 20.09.2009
---
-
Komárov
 
7. kolo – 26.09.2009
Komárov
-
VK Rakovník B
3:1 (20,22,-23,19)
Komárov
-
VK Rakovník B
3:1 (-22,22,20,23)
8. kolo – 03.10.2009
Beroun
-
Komárov
3:1 (-13,23,23,20)
Beroun
-
Komárov
0:3 (-20,-20,-17)
9. kolo – 10.10.2009
Komárov
-
Dobříš
3:0 (11,15,24)
Komárov
-
Dobříš
3:1 (-23,16,20,21)
10. kolo – 24.04.2010
Komárov
-
Slaný
1:3 (17,-20,-28,-23)
Komárov
-
Slaný
2:3 (28,-18,25,-18,-12) 
11. kolo – 01.05.2010
L. Rakovník
-
Komárov
3:0 (20,17,23)
L. Rakovník
-
Komárov
3:2 (-18,22,-21,21,11) 
12. kolo – 08.05.2010
Komárov
-
Kladno
0:3 (-17,-18,-23)
Komárov
-
Kladno
3:1 (17,-22,20,24) 
13. kolo – 15.05.2010
Tuchlovice B
-
Komárov
3:1 (-12,16,24,23) 
Tuchlovice B
-
Komárov
1:3 (20,-24,-23,-19)
14. kolo – 16.05.2010
Komárov
-
Hořovice
3:2 (-18,20,-22,17,13)
Komárov
-
Hořovice
3:0 (16,22,23) 
15. kolo – 22.05.2010
Komárov
-
---
 
16. kolo – 29.05.2010
VK Rakovník B
-
Komárov
0:3 (-17,-14,-20)
VK Rakovník B
-
Komárov
 1:0 (-19,-22,24,-17) 
17. kolo – 30.05.2010
Komárov
-
Beroun
 
Komárov
-
Beroun
 
18. kolo – 05.06.2010
Dobříš
-
Komárov
 
Dobříš
-
Komárov
 
Náhradní termíny: 18. října 2009 a 20. června 2010
 
Tabulka:
1.
30
25
5
80
 : 
32
2590
 : 
2227
55
2.
28
19
9
67
 : 
43
2513
 : 
2314
47
3.
30
17
13
66
 : 
48
2570
 : 
2348
47
4.
VK Kladno
32
15
17
59
 : 
59
2593
 : 
2556
47
5.
TJ Sokol Slaný
30
16
14
57
 : 
54
2403
 : 
2397
46
6.
VK Tuchlovice B
30
12
18
43
 : 
60
2094
 : 
2348
42
7.
30
11
19
44
 : 
72
2451
 : 
2634
41
8.
VK Rakovník
30
9
21
39
 : 
68
2205
 : 
2467
39
9.
TJ Lokomotiva Beroun
28
10
18
40
 : 
59
2115
 : 
2243
38
 
Krajský přebor I. třídy žen (2009–2010)
1. kolo – 10.10.2009
Komárov A
-
Mladá Boleslav
3:1 (-23,19,13,18)
Komárov A
-
Mladá Boleslav
3:1 (17,17,-23,17)
2. kolo – 17.10.2009
Příbram
-
Komárov A
2:3 (18,-30,20,-23,-11)
Příbram
-
Komárov A
3:1 (16,-22,14,18)
3. kolo – 24.10.2009
Komárov A
-
Lysá n. Lab.
3:1 (23,-13,19,14)
Komárov A
-
Lysá n. Lab.
0:3 (-21,-16,-17)
4. kolo – 07.11.2009
Benešov
-
Komárov A
0:3 (-17,-20,-15)
Benešov
-
Komárov A
2:3 (-24,19,-20,17,-11)
5. kolo – 14.11.2009
Komárov A
-
Benátky n. Jiz.
1:3 (-22,-22,13,-9)
Komárov A
-
Benátky n. Jiz.
2:3 (-15,20,24,-19,-6)
6. kolo – 21.11.2009
Kralupy A
-
Komárov A
0:3 (-20,-21,-13)
Kralupy A
-
Komárov A
1:3 (19,-13,-16,-18)
7. kolo – 28.11.2009
Komárov A
-
Mělník
3:1 (22,-23,22,21)
Komárov A
-
Mělník
3:0 (18,15,23)
8. kolo – 05.12.2009
Tuchlovice
-
Komárov A
2:3 (21,-20,-8,22,-9) 
Tuchlovice
-
Komárov A
0:3 (-27,-18,-26) 
9. kolo – 12.12.2009
Komárov A
-
Rakovník
0:3 (-18,-13,-19) 
Komárov A
-
Rakovník
0:3 (-13,-19,-12) 
10. kolo – 16.01.2010
Mladá Boleslav
-
Komárov A
3:2 (20,22,-19,-20,14) 
Mladá Boleslav
-
Komárov A
3:2 (22,18,-22,-15,11) 
11. kolo – 23.01.2010
Komárov A
-
Příbram
0:3 (-20,-25,-16) 
Komárov A
-
Příbram
2:3 (19,21,-22,-20,-14) 
12. kolo – 06.02.2010
Lysá n. Lab.
-
Komárov A
1:3 (20,-23,-16,-14) 
Lysá n. Lab.
-
Komárov A
 0:3 (-22,-21,-18)
13. kolo – 13.02.2010
Komárov A
-
Benešov
3:1 (22,-22,23,19) 
Komárov A
-
Benešov
3:0 (22,17,20) 
14. kolo – 20.02.2010
Benátky n. Jiz.
-
Komárov A
 3:0 (16,21,17) 
Benátky n. Jiz.
-
Komárov A
 0:3 (-17,-11,-24) 
15. kolo – 06.03.2010
Komárov A
-
Kralupy A
3:1 (-17,21,24,25) 
Komárov A
-
Kralupy A
 3:2 (22,-23,20,-18,9) 
16. kolo – 13.03.2010
Mělník
-
Komárov A
3:1 (23,23,-19,19) 
Mělník
-
Komárov A
 2:3 (-13,-21,20,8,-9) 
17. kolo – 20.03.2010
Komárov A
-
Tuchlovice
3:0 (22,17,21)  
Komárov A
-
Tuchlovice
 3:0 (23,12,23) 
18. kolo – 27.03.2010
Rakovník
-
Komárov A
3:0 (22,19,23)  
Rakovník
-
Komárov A
 3:1 (14,17,14) 
Náhradní termíny: 20. prosince 2009 a 18. dubna 2010
Tabulka:
1.
36
34
2
105
 : 
33
3224
 : 
2663
70
2.
TJ Baník Příbram
36
27
9
94
 : 
44
3208
 : 
2851
63
3.
TJ Sokol Komárov A
36
22
14
77
 : 
60
2982
 : 
2908
58
4.
VK Karbo Benátky nad Jizerou
36
21
15
80
 : 
69
3207
 : 
3152
57
5.
36
18
18
69
 : 
66
3014
 : 
2922
54
6.
TJ EMĚ Mělník
36
17
19
66
 : 
68
2857
 : 
2860
53
7.
36
16
20
68
 : 
69
2973
 : 
2925
52
8.
36
14
22
60
 : 
78
2901
 : 
3158
50
9.
36
11
25
50
 : 
87
2829
 : 
3039
47
10.
36
0
36
15
 : 
108
2829
 : 
2996
36
 
 
Krajský přebor II. třídy žen – skupina „B“ (2009–2010)
 
1. kolo – 29.08.2009
Komárov B
-
Beroun
3:0 (10,16,16)
Komárov B
-
Beroun
3:0 (19,18,18)
2. kolo – 05.09.2009
Dobříš
-
Komárov B
0:3 (-16,-16,-20)
Dobříš
-
Komárov B
0:3 (-8,-13,-20)
3. kolo – 06.09.2009
Komárov B
-
Slaný
3:0 (19,14,21)
Komárov B
-
Slaný
3:1 (23,-20,17,13)
4. kolo – 12.09.2009
Zdice B
-
Komárov B
1:3 (22,-10,-14,-22)
Zdice B
-
Komárov B
0:3 (-19,-22,-15)
5. kolo – 19.09.2009
Komárov B
-
Nové Strašecí
3:0 (21,12,18)
Komárov B
-
Nové Strašecí
3:0 (13,23,14)
6. kolo – 20.09.2009
Nučice
-
Komárov B
1:3 (-17,22,-21,-17)
Nučice
-
Komárov B
0:3 (-24,-22,-14)
7. kolo – 26.09.2009
Komárov B
-
Dobřichovice B
3:2 (19,20,-22,-18,15)
Komárov B
-
Dobřichovice B
3:2 (24,-15,-25,27,5)
8. kolo – 03.10.2009
Zdice A
-
Komárov B
3:1 (-15,13,24,22)
Zdice A
-
Komárov B
3:1 (18,12,-17,22)
9. kolo – 04.10.2009
Komárov B
-
Dobřichovice C
1:3 (-22,-18,8,-14)
Komárov B
-
Dobřichovice C
1:3 (-15,-18,16,-20)
10. kolo – 24.04.2010
Beroun
-
Komárov B
2:3 (-15,15,-18,22,-12)
Beroun
-
Komárov B
0:3 (-23,-15,-22) 
11. kolo – 01.05.2010
Komárov B
-
Dobříš
3:1 (-16,21,7,22)
Komárov B
-
Dobříš
3:0 (17,19,13) 
12. kolo – 08.05.2010
Slaný
-
Komárov B
1:3 (-11,-23,14,-15)
Slaný
-
Komárov B
0:3 (-25,-20,-19)
13. kolo – 15.05.2010
Komárov B
-
Zdice B
3:X
Komárov B
-
Zdice B
3:X
14. kolo – 16.05.2010
Nové Strašecí
-
Komárov B
0:3 (-15,-15,-15) 
Nové Strašecí
-
Komárov B
0:3 (-17,-11,-10)
15. kolo – 22.05.2010
Komárov B
-
Nučice
3:0 (15,18,23)
Komárov B
-
Nučice
3:0 (23,21,23) 
16. kolo – 29.05.2010
Dobřichovice B
-
Komárov B
0:3 (-23,-22,-19)
Dobřichovice B
-
Komárov B
0:3 (-21,-23,-23)
17. kolo – 30.05.2010
Komárov B
-
Zdice A
2:3 (22,-21,-16,18,-17) 
Komárov B
-
Zdice A
3:2 (16,18,-25,-22,10) 
18. kolo – 05.06.2010
Dobřichovice C
-
Komárov B
 
Dobřichovice C
-
Komárov B
 
Náhradní termíny: 18. října 2009 a 20. června 2010
Tabulka:
1.
34
31
3
98
 : 
22
2858
 : 
2173
65
2.
TJ Sokol Komárov B
34
29
5
93
 : 
28
2825
 : 
2218
63
3.
TJ Lokomotiva Zdice A
34
28
6
93
 : 
30
2861
 : 
2256
62
4.
34
20
14
69
 : 
51
2665
 : 
2400
54
5.
36
17
19
60
 : 
74
2752
 : 
2843
53
6.
34
17
17
57
 : 
65
2635
 : 
2597
51
7.
34
14
20
56
 : 
68
2685
 : 
2586
48
8.
34
7
27
40
 : 
84
2530
 : 
2730
41
9.
KV Dobříš
34
4
30
23
 : 
92
2091
 : 
2625
38
10.
36
5
31
24
 : 
99
1402
 : 
2876
23
 
 
Krajský přebor starších žákyň (2009–2010)
Podzimní část (hrací den – neděle)
V podzimní části se družstva utkají jednokolově systémem každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.
Po těchto 55 utkáních bude určeno pořadí na 1. až 11 místě. Prvních 6 družstev postoupí do finálové skupiny. Družstva na 7.-11. místě vytvoří 2. výkonnostní skupinu zimní části.
1. kolo – 13.09.2009
Komárov
-
Kralupy
0:2 (-8,-10)
Mladá Boleslav
-
Komárov
2:0 (15,17)
2. kolo – 20.09.2009
Komárov
-
Kladno
2:0 (18,18)
Roztoky
-
Komárov
0:2 (-18,-10)
Komárov
-
Rakovník
2:1 (20,-20,7)
Příbram
-
Komárov
2:0 (14,17)
3. kolo – 27.09.2009
Komárov
-
Kolín
1:2 (15,-14,-7)
VK Benešovská B
-
Komárov
1:2 (20,-16,-8)
Komárov
-
Dobřichovice
1:2(-18,23,-4)
 
 
 
 
NT: 4. října 2009
Tabulka:
1.
10
10
0
20
 : 
1
503
 : 
210
20
2.
10
9
1
19
 : 
2
507
 : 
209
19
3.
10
8
2
16
 : 
4
462
 : 
336
18
4.
10
7
3
14
 : 
7
425
 : 
389
17
5.
10
5
5
11
 : 
11
437
 : 
427
15
6.
10
4
6
10
 : 
13
415
 : 
466
14
7.
10
4
6
10
 : 
14
403
 : 
483
14
8.
10
3
7
8
 : 
17
400
 : 
537
13
9.
10
3
7
7
 : 
16
399
 : 
506
13
10.
10
2
8
5
 : 
17
350
 : 
516
12
11.
10
0
10
2
 : 
20
304
 : 
526
10
 
Zimní část (hrací den – neděle)
Finálová skupina – 6 družstev
2. výkonnostní skupina – 5 družstev.
Družstva se utkají v tělocvičnách o konečné pořadí na 7. až 11. místě tříkolově systémem každý s každým na 2 vítězné sety formou turnajů v těchto pěti termínech: 22.11., 6.12. 2009, 17.1., 7.3., 14.3.2010    NT: 21.3.2010.
Každého turnaje se zúčastní 4 družstva, na každém turnaji bude sehráno 6 utkání. Každé družstvo bude pořadatelem jednoho turnaje a v jednom termínu bude mít volno.
Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.
2. turnaj – 06.12.2009
Komárov
-
Kladno
2:1 (-21,19,9)
Roztoky
-
Komárov
0:2 (-12,-17)
Rakovník
-
Komárov
0:2 (-21,-21)
 
3. turnaj – 17.01.2010
Rakovník
-
Komárov
2:1 (-20,20,8)
Komárov
-
Roztoky
2:1 (-20,15,5)
Komárov
-
Dobřichovice
2:1 (-20,23,7)
 
4. turnaj – 07.03.2010
Dobřichovice
-
Komárov
0:2 (-26,-21)
Komárov
-
Kladno
2:1 (-17,19,10)
Roztoky
-
Komárov
X:2
 
5. turnaj – 14.03.2010
Komárov
-
Kladno
2:0 (23,23)
Rakovník
-
Komárov
2:0 (14,13)
Komárov
-
Dobřichovice
0:2 (-21,-6)
 
Tabulka:
1.
12
9
3
19
 : 
10
598
 : 
531
21
2.
12
8
4
18
 : 
11
616
 : 
520
20
3.
12
7
5
17
 : 
10
605
 : 
471
19
4.
12
6
6
13
 : 
13
565
 : 
535
18
5.
12
0
12
1
 : 
24
283
 : 
610
9
Volejbal - 2009-2010...
TOPlist