VBK - 2010 - 27. ročník

 

Výsledková listina 27. ročníku "Vánočního běhu Komárovem" - 26.12.2010

Muži do 39 let (19 běžců v kategorii)

1.

Boček Jan

LOKO Beroun

 

1990

27:56 min.

2.

Wallenfels Jiří   

Sokol Vinohrady

 

1972

28:00

3.

Rosol Jiří

LOKO Beroun  

 

1974

28:05

4.

Havelka Jan

ASK Slavia Praha

 

1990

28:15

5.

Kovář Michal

Hisport team

 

1971

31:48

6.

Šneberger Jan

Falcon Rokycany

 

1985

33:03

7.

Spousta Tomáš

Hořovice

 

1992

33:57

8.

Němeček Tomáš

Sokol Petřín Plzeň

 

1995

34:20

9.

Ungr Marcel

Beroun

 

1976

34:24

10.

Hnízdil Stanislav

CK Záluží

 

1973

34:29

11.

Zuzanek Petr

Praha

 

1974

35:37

12.

Němeček Štěpán

Sokol Petřín Plzeň

 

1997

35:55

13.

Hána Jakub

Falcon Rokycany

 

1994

36:02

14.

Zbuzek Miroslav

CK Záluží

 

1974

37:56

15.

Burda Pavel

Příbram

 

1975

40:47

16.

Lizec Jiří

Hořovice

 

1997

41:56

17.

Šlapák Dušan

Komárov

 

1981

42:55

18.

*Ekl Šimon

Falcon Rokycany

 

1996

14:45*

19.

Wallner Lukáš

Loko Beroun

 

1989

nedoběhl

 Závodník umístěný na 18. místě běžel pouze jeden okruh!!!

 Muži 40 - 49 let (10 běžců v kategorii)

1.

Beshir Ervin

SK Zdice

nar.

1967

30:24 min.

2.

Kocián Vít

KASPO Příbram

 

1961

33:07

3.

Ekl Jiří 

Falcon Rokycany

 

1963

34:11

4.

Smrčka Petr

BK Říčany

 

1969

35:00

5.

Pergner Petr

Zámek Dobříš

 

1961

35:02

6.

Zeman Radek

Komárov

 

1970

35:45

7.

Červenka Miloslav

MK Žebrák

 

1964

36:04

8.

Turek Jiří

Chaloupky

 

1962

36:29

9.

Hebeda Vladimír

Sokol Cerhovice

 

1961

37:40

10.

Srp Jiří

Komárov

 

1970

38:09

Muži 50 - 59 let (6 běžců v kategorii)

1.

Smrčka Miloš

BK Říčany

nar.

1954

28:33 min.

2.

Korytár Ján

Falcon Rokycany

 

1952

31:59      

3.

Fryč Miloslav

Falcon Rokycany

 

1955

36:03

4.

Hána Petr

Rokycany

 

1960

37:46

5.

Ungr Antonín

Kozojedy

 

1952

42:16

6.

Průša Josef

Slavoj Obecnice

 

1952

44:37

 Muži 60 - 69 let (4 běžci v kategorii) 

1.

Svoboda Jan

Příbram

nar.

1943

36:50 min.

2.

Mikoláš Milan

Beroun

 

1942

43:12

3.

*Čapek Antonín

AVC Praha

 

1941

27:45*

4.

*Skalička Jiří

Příbram

 

1942

28:20*

Závodníci na 3. a 4. místě běželi pouze jeden okruh!!!

Muži nad 70 let (3 běžci) (trať 3,8 km!) 

1.

Hlusička Josef

LIGA 100 Praha

nar.

1938

20:30 min.

2.

Vavřička Jaroslav

Domeček Hořovice

 

1939

28:24

3.

Kněžourek Josef

MK Žebrák

 

1939

29:54

Ženy do 35 let (4 běžkyně) 

1.

Beshirová Carmen

SK Zdice

nar.

1998

15:32 min.

2.

Rabasová Hana

AC Falcon Rokycany

 

1987

17:55

3.

Frantová Andrea

LOKO Beroun

 

1985

18:15

4.

Svobodová Martina

Příbram

 

1976

21:30

Ženy nad 36 let (7 běžkyň) 

1.

Piklová Alice

Větřín

nar.

1973

16:15 min.

2.

Procházková Pavlína

LOKO B eroun

 

1964

19:14

3.

Popovová Jaroslava

AC Falcon Rokycany

 

1948

19:54

4.

Popovová Martina

SNB Praha

 

1974

21:55

5.

Svobodová Dana

Příbram

 

1952

22:07

6.

Hořejšová Hana

Příbram

 

1960

22:43

7.

Požgayová Jana

Bonbon Praha

 

1955

26:44

Přeborník TJ Sokol Komárov (11 členů TJ Sokol Komárov) 

1.

Turek Jiří

TJ Sokol Komárov

nar.

1962

17:26 min.

2.

Srp Jiří

 

 

1970

18:15

3.

Lisý Luboš

 

 

1971

20:15

4.

Srp Tomáš

 

 

1997

20:37

5.-6.

Dudl Václav

 

 

1999

21:00

5.-6.

Lukavský Jakub

 

 

1999

21:00

7.

Hlavatý Milan

 

 

1972

22:26

8.-10.

Lukavský Vojtěch

 

 

2002

23:45

8.-10.

Lukavský Simon

 

 

1998

23:45

8.-10.

Ernest Jaromír

 

 

1978

23:45

11.

Hlavatý Michal

 

 

1998

24:39

absolutní vítěz:                     Boček Jan – r. nar. 1990                 (LOKO Beroun)

nejstarší účastník:               Hlusička Josef – roč. nar. 1938         (LIGA 100 Sokolov)

nejmladší účastník:             Lukavský Vojtěch – r. nar. 2002        (Komárov)

nejvzdálenější účastník:      Piklová Alice – r. nar. 1973 – Větřní

Věcné ceny – finanční příspěvek:     SPORT – J. Voříšek, Hořovice; Střechy JAKL – PRVNÍ CHODSKÁ; ZO OS KOVO BUZULUK; Autobusová doprava – V Špicl + V. Hrabák – Komárov; BUZULUK a.s. – Komárov; Úřad městyse Komárov; Protect group a.s. Hořovice; Voda-plyn-topení – Gregor & Fišer, Komárov, DUSTAV Komárov – P. Dudl

 
 
TOPlist