Úvodní strana

Při ŠIBŘINKÁCH hraje skupina SEPARACE

T.J. Sokol Komárov vydal almanach "120 let Tělocvičné jednoty SOKOL Komárov"- Knihu je možné zakoupit přes činovníky (výbor, cvičitelé, trenéři) nebo u správcové sokolovny Olgy Vaníčkové.

CCena: 250,- Kč

Dvě stovky cvičenců se v pátek 24. března 2023 zapojily do krásného pohybového pásma "Tělocvičné akademie"!

Odbor turistiky Sokola Komárov připravil nejen pro své členy, ale i pro širokou veřejnost akci 120 km – k výročí založení Sokola v Komárově. Akce byla vyhlášena v únoru a končila 30. listopadu 2022.

A hodnocení?

Celkem bylo odevzdáno v termínu do 30. listopadu 47 karet – z toho 34 od komárovských turistů plus jedna za psa Charlieho. Do akce se zapojili ale i „nemístní“! Ze Sokola Pražského br. René Kazda s jeho chodským psem Eliášem Bryvilsárem (∑ 478 km), jeden člen a osm členek odboru všestrannosti Sokola Tábor (∑ 3 438 km) (karty zaslal br. Václav Bláha) a ze severní Moravy z Příbora Pavel Bilík s 3 656 kilometry!

A jak dopadli komárovští turisté? S 2 292 kilometry zvítězila Jana Mračková! Nejmladší účastnicí byla tříletá Amálka Jarolímová z Chaloupek, která s rodiči našlapala 157 km!

Všichni účastníci splnili podmínku ujít 120 km, většina jich ale splnila i další výročí – 160 let od vzniku České obce sokolské!

A kolik kilometrů se ušlo celkem? 20 776,6 km! Z toho komárovští turisté 13 204,6 km!

Vítejte na stránkách T. J. Sokol Komárov!

Tělocvičná jednota Sokol Komárov je dobrovolným sdružením občanů na základě registrace Ministerstva vnitra ČR z roku 1992. Od roku 2014 pobočný spolek České obce sokolské.

Datová schránka: pdi4h8n

Hlavním posláním T. J. Sokol Komárov je organizovat a rozvíjet pravidelnou činnost tělovýchovných a sportovních aktivit pro zájemce a vytvářet podmínky pro jejich zajištění.

V současnosti naše T. J. sdružuje oddíl volejbalu, odbor všestrannosti a oddíl turistiky. Pro sportování využíváme vlastní sokolovnu – dva sály, volejbalové hřiště a víceúčelové hřiště (čtyři volejbalová hřiště)

Kde nás najdete?

Ve Středočeském kraji, na okrese Beroun, 5 km západně od Hořovic.